Takto sa ochladíte v letných horúčavách

od | júl 11, 2018 | Tipy a triky | 0 komentárov

Už onedlho je polovica júla za nami a leto je v plnom prúde. Kiežby sa všetky horúce dni dali tráviť pri vode. Keďže 2- mesačné letné prázdniny sa nám skončili a väčšina z nás už pracuje, ukážeme si triky,  ktoré nám prinesú chladivé osvieženie v najväčších horúčavách, kedy už ani zastreté žalúzie nepomáhajú.

Mätová sprcha

Keď v lete ortuť vystúpi na hodnoty viac ako 30 stupňov Celzia, začneme sa potiť viac ako obvykle. Je preto úplne bežné, že sa sprchujeme aj viackrát za deň. Cez leto je veľmi dôležité vybrať si ten správny sprchový gél. Bežné sprchové gély z drogérie obsahujú chémiu, ktorá našu pokožku zbytočne vysušuje a upcháva póry. Pokožka tak nemôže dýchať a my sa po chvíli potíme ešte viac.

Pre dosiahnutie osvieženia

a zároveň ochránenia pokožky pred vysušovaním a upchávaním pórov Vám odporúčame vyskúšať mätovo- citrónový sprchový gél Ave Natura. Ten má chladiace a ukľudňujúce účinky na naše telo a myseľ. Zásluhu na tom má vysoký obsah mentolu. Okrem toho má mäta antioxidačné a antibakteriálne účinky. Citrus zas dodáva nášmu telu sviežosť a silu. V kombinácii s kvalitnými esenciálnymi olejmi doslova omámi Vaše čuchové zmysly.

100% prírodná konzistencia

Sprchový gél mäta citrus od Ave Natury neobsahuje ani štipku chémie, a preto je vhodný aj na problematickú pleť. Stačí ho jemne vmasírovať do pokožky a účinky budete cítiť okamžite. Jednotlivé zložky sú také malé (veľkosť nanočastíc), že sa dostanú hlboko do buniek pokožky a tam ju dokonale zbavia nečistôt a Vaša pokožka môže opäť dýchať.

Malé prekvapenie na záver

Ak sa rozhodnete, že Vaša pokožka si toto leto zaslúži dokonalú starostlivosť a osvieženie v podobe len tých najvzácnejších prírodných ingrediencií, svoj nákupný košík môžete zdieľať na Vašom facebooku a automaticky tak získate zľavu vo výške 50 centov.

Ak ti bude v lete teplo veľmi, pomôže sprcháč od Ave Natury, ver mi 🙂

Mgr. Lívia Junásová

Tím Ave Natura

EBOOK – 7 vecí prečo je Ave Natura iná + prekvapenie

Pripravili sme pre Vás eBook, kde nájdete 7 vecí prečo je Ave Natura iná ako ostatné produkty na trhu. Stačí, keď zadáte svoj email a my Vám ho zadarmo pošleme. Navyše Vás na jeho konci čaká malé prekvapenie.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pin It on Pinterest