Prečo by si mal mať tento krém určite doma?

od | okt 16, 2018 | O produktoch

Nájsť si vhodný pleťový krém môže byť niekedy poriadna „makačka.“ S týmto trochu odvážnym tvrdením bude ale asi súhlasiť nejedna z nás- „večne nespokojných žien.“ Raz je krém totiž príliš mastný a človek sa po ňom leskne ako diskoguľa, raz málo hydratuje a inokedy Vám jeho nanášanie spôsobuje nové a nové vyrážky. Človek však časom a skúsenosťami zistí, že dôležité je čítať si zloženie, ktoré aj v našom prípade zohralo veľmi dôležitú úlohu.

Prečo je zloženie také dôležité?

Vďaka tejto informácii budete s istotou vedieť, čo si na svoju tvár nanášate. Mnohé kozmetické prípravky obsahujú umelo vytvorený alkohol z ropy, umelé farbivá či tenzidy, ktoré majú tendenciu pokožku vysušovať. Aj na základe týchto informácií budete vedieť či investujete do správneho krému alebo nie.

Krém od AVE NATURY neobsahuje parabény, syntetické emulgátory, ťažké kovy ani umelé konzervačné látky. Výrobok prešiel mikrobiologickými a záťažovými testami. Krém od AVE NATURY neobsahuje ani štipku chémie.

Prečo je krém od AVE NATURY vhodný pre Vašu pokožku?

Pretože obsahuje:

 1. Bambucké maslo: Je vhodné najmä na suchú a citlivú pokožku. Pomáha tiež hojiť malé poranenia, popáleniny či uštipnutia hmyzom.
 2. Olivový olej: Má silné antioxidačné, protizápalové, regeneračné aj hydratačné účinky.
 3. Kokosový olej: Vynikajúce účinky má najmä na suchú a popraskanú pokožku, atopický ekzém, vyrážky a alergie.
 4. Olej z čiernej rasce: Má antibakteriálne, protizápalové či protiplesňové účinky.
 5. Ľanový olej: Je to silný prírodný antioxidant, preto pomáha pri kožných problémoch (akné, ekzém…).
 6. Extrakt zo živice borovice lesnej: Je vhodný na zmiešanú až mastnú pleť so sklonom k tvorbe vyrážok, ekzémov alebo pri suchej pokožke. Jeho silu ocenia i ľudia so psoriázou (lupienkou), ale i tí, ktorí sa nadmerne potia.
 7. Levanduľový olej: Vhodný je najmä pri zápalových ochoreniach kože, akné, dermatitíde, ekzéme, lupienke, plienkových vyrážkach a vredoch. Je vynikajúcim pomocníkom pri popáleninách či jazvách.

Krém od AVE NATURY obsahuje aj tieto látky:

 • Gerániový olej
 • Šalviový olej
 • Cédrový olej
 • Klinčeky
 • Citrusové listy
 • Mäta prieporná
 • Cesnakový extrakt
 • Morská soľ
 • Extrakt z plodov viniča hroznorodého

Krém je obľúbený aj vo vybraných kozmetických salónoch na Slovensku

Vedeli ste, že…?

Vďaka tomuto krému Vaša pleť efektívne bojuje proti starnutiu, proti nebezpečným baktériám, no aj proti zápalom pokožky? Napomáha tiež odstraňovať poškodené bunky pokožky a nahrádzať ich zdravými. Je to pocit, ktorý sa oplatí zažiť.

Nemusíte veriť tomu, čo píšeme. Stačí si to vyskúšať.

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím Ave Natura - Zákaznícka podpora

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím Ave Natura - Zákaznícka podpora

Pin It on Pinterest