Domov » Obchod » Zdravé telo » Elixír – 100ml

AKCIA 1 + 1 za polovicu, 99.80 79.80

Elixír – 100ml

Hodnotenie 4.25 z 5 na základe 24 zákazníckych recenzií
(24 recenzií zákazníkov)
Cena produktu:
Doplnkové možnosti:
Celkom spolu:

Nič podobné ste ešte nezažili. Elixír je jeden z najsilnejších prostriedkov na zníženie oxidácie organizmu. Oxidácia podporuje starnutie tela. Elixír vytvára vhodné prostredie pre rast zdravých buniek a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Silný imunitný systém dokonale chráni vaše telo. Elixír je vhodný na vybudovanie imunitného systému, pre onkologických pacientov, no má aj ďalšie významné využitie.

Poštovné             od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

49.90€ Prečo 49.90€?  

AKCIA
1+1 za polovicu - ušetríte 24.95€

Popis

V čom je Elixír vynimočný?

Vytvára vhodné prostredie pre rast zdravých buniek

V ľudskom organizme sa nám denne vytvorí niekoľko miliónov nových buniek, je preto dôležité, aby boli zdravé. Elixir je živá voda pre Vaše bunky.

Pre ľudské telo a životné prostredie je bezpečný

Pre prírodu je Elixir biologicky rozložiteľný odpad.

Je 100% z prírody

Elixir neobsahuje a nikdy neprišiel do styku so žiadnou chémiou. Do produktu sme nepridali umelé farbivá, éčka ani sladidlá.

Je okamžite účinný

Je zásaditý výživový doplnok

Kyslé prostredie v organizme „premieňa“ na zásadité.

Podporuje Váš imunitný systém

Oslabený imunitný systém môže byť príčinou rôznych zdravotných problémov.

Je vhodný ako ústna voda

Keďže má silné antibakteriálne účinky, je vhodné ho použiť ako ústnu vodu.

Je vyrobený s láskou na Slovensku

Nápad pochádza od šikovného Slováka z Banskej Bystrice, ktorý Elixir vyrába z najkvalitnejších surovín, ktoré nám príroda môže dať.

Nie je testovaný na zvieratách

Napriek kvalitnému a 100%- ne prírodnému zloženiu nebol Elixir nikdy testovaný na zvieratách.

Je registrovaný na UVZSR

Elixír je výživový doplnok registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Registrácia č. 2059/2017 - str. 24 AVE NATURA Elixír

Komu je Elixir určený?

Ľuďom, ktorí bývajú často vystavený stresu

Dlhodobé pociťovanie stresu môže vplývať na imunitný systém človeka, ktorý ak je oslabený, môže viesť k psychickým i fyzickým ochoreniam.

Ľuďom, ktorí bývajú často chorí

Choroby sú výsledkom nesprávne fungujúceho imunitného systému. Silný imunitný systém dokonale chráni Vaše telo.

Ľuďom, ktorí majú tráviace ťažkosti

Denne v bežnej strave konzumujeme potraviny s nízkym ph. Tie naše telo často nedokáže dostatočne spracovať, čo sa prejaví v problémoch s trávením.

Ľuďom, ktorí majú problémy s vysokým krvným tlakom

Elixír odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom s vysokým cholesterolom v krvi

Elixír odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom so zvýšenou hladinou cukru v krvi

Elixír odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom, ktorí si chcú vybudovať silný imunitný systém

Imunitný systém je základom zdravého fungovania človeka. Silný imunitný systém dokonale chráni Vaše telo pred vonkajšími vplyvmi.

Onkologickým pacientom

Elixír odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom, ktorým sa vytvára zubný kameň

Elixír má silné antibakteriálne účinky, preto je vhodné použiť ho ako ústnu vodu.

Ľuďom, ktorým záleží na prevencii

Môže Vás ochrániť pred rôznymi ochoreniami.

Hlavné zložky

V tejto časti sme pre Vás vybrali niekoľko hlavných zložiek produktu AVE-Natura, aby sme Vám ukázali, ako pôsobia na ľudský organizmus. Unikátnosť nášho produktu však netvoria jeho jednotlivé zložky ale proces spracovania jednotlivých ingrediencií.

kokos

Extrakt z kôry škorice

Pomáha zvýšiť citlivosť na inzulín a vďaka tomu udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi,

cesnak

Olivový olej

Pomáha udržiavať zdravie kardiovaskulárneho resp. srdcovocievneho systému. Biofenoly v olivovom oleji sú účinné v boji s bakteriálnymi infekciami.

cesnak
svetlica

Mäta prieporná

Podporuje správnu funkciu tráviaceho systému. Pomáha najmä pri nadúvaní a kŕčoch brucha. Priaznivo pôsobí pri udržaní si zdravej prostaty.

jojoba

Cesnak

Vďaka obsahu prírodných antioxidantov a ďalších účinných látok pôsobí na dobrú cirkuláciu krvi v cievach, prispieva k odolnosti voči chvíľkovému stresu, napomáha k normálnej hladine cholesterolu v krvi a zdravému krvnému tlaku.

jojoba

Detaily

Zloženie
Voda (60g), zmes olejov (olivový olej, kokosový olej, argánový olej, olej z čiernej rasce, ľanový olej), extrakt z kôry škorice (Cinnamomum verum), cesnakový extrakt (Allium sativum), extrakt zo živice borovice lesnej (Pinus sylvestris), éterický olej z mäty piepornej (Mentha piperita), morská soľ, extrakt z plodov viniča hroznorodého (Vitis vinifera), prírodný alkohol (max. 0,2%).

avenatura-elix-letak_bo-1

Použitie
AVE NATURA Elixír je výživový doplnok pre dlhodobé užívanie (2-3 mesiace). Odporúča sa užívať 2 ml (cca 2 pipety) prípravku zriedeného s 200 ml mäkkej vody (najlepšie bez chlóru napr. voda z filtračnej kanvice alebo prevarená voda) 1x denne, a to dlhodobo (2-3 mesiace). Zvýšenú dávku, teda užívanie 2-3x denne je vhodné pri zvýšených nárokoch na organizmus. Prípravok sa užíva najlepšie ráno nalačno, pri zvýšenom užívaní tiež večer pred spaním.

Skladovanie
Elixír chráňte pred vlhkom, mrazom. priamym slnečným žiarením a tiež vzduchom. V opačnom prípade môže dôjsť k strate účinkom výživového doplnku. Elixír odporúčame skladovať pri teplote od 10 °C do 35 °C. Fľaštičku po každom otvorení dobre uzavrite a spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie
Odporúčané dávkovanie sa nesmie presiahnuť. Prípravok nesmú užívať ľudia užívajúci lieky s obsahom kyseliny acetylsalicylovej. Prípadná rýchla stabilizácia vysokého krvného tlaku môže dočasne viesť k miernym závratom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy, je vhodný pre dospelých a deti od 10 rokov. Nieje vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Množstvo
100ml

Výrobca
AVE NATURA, s.r.o., Staničná 194, 022 01 Čadca, Slovenská Republika

Videá

Je Elixír skutočne Antioxidant?

Pozrite sa na náš jednoduchý a funkčný pokus, ako Elixír zabraňuje oxidácii.

Ako si pripraviť Elixír?

Najčastejšie otázky (FAQ)

Ako sa Elixír užíva?

V prípade, že Elixír užívate ako prevenciu, odporúčame ho užívať 1x denne. Najúčinnejšie pôsobí na lačný žalúdok. Naberte dve pipety Elixíru a pridajte ich do 2 dcl pohára s čistou vodou (najlepšie bez chlóru).  Ak máte zdravotný problém, ktorý Elixír dokáže vyriešiť, je vhodné ho užívať 2x denne- ráno na lačný žalúdok a večer ako posledný nápoj pred spaním. Postupne môžete zvýšiť dávkovanie až na 3x denne.

Vyžaduje si Elixír špeciálne skladovanie?

Elixír odporúčame skladovať pri izbovej teplote. Neodporúčame ho však skladovať na priamom slnku, nakoľko je jeho zloženie čisto prírodné.

Od koľkých rokov môžu Elixír užívať deti?

Elixír je určený pre deti od 10 rokov.

Z čoho je Elixír vyrobený?

Elixír obsahuje v presných pomeroch zmes vzácnych olejov ako je kokosový olej, argánový olej, olej z čiernej rasce, ľanový olej. Ďalej vodu, extrakt z kôry škorice, cesnakový extrakt, extrakt zo živice borovice lesnej, éterický olej z mäty priepornej, morskú soľ extrakt z plodov viniča hroznorodého a prírodný alkohol.

Môžem Elixír užívať dlhodobo?

Elixír neobsahuje žiadne návykové látky, preto je určený na dlhodobé užívanie.

Kedy môžem pozorovať prvé zlepšenia?

Je to individuálne. Každý ľudský organizmus je jedinečný. Pred užívaním Elixíru odporúčame dať si skontrolovať krv. Krvné testy následne odporúčame zopakovať po mesiaci pravidelného užívania.

Kde sa Elixír vyrába?

Elixír ako aj všetky produkty Ave Natura sa vyrábajú na Slovensku. Je to skvelý nápad výskumníka z Banskej Bystrice.

Kto môže Elixír užívať?
 • deti od 10 rokov
 • dospelí ľudia
 • onkologickí pacienti
 • zvieratá

24 recenzií k Elixír – 100ml

 1. Hodnotenie 5 z 5

  Alexander Gavrun

  Užívam 2 roky… Úžasné výsledky…

 2. Hodnotenie 5 z 5

  Iveta

  Úžasný Elixir <3 moj osobny pomocnik ako dať do poriadku v tele to, čo dlho nefunguje 🙂

 3. Hodnotenie 5 z 5

  Erika Hajdamárová

  Moja mama bola onko pacient a po zhoršení výsledkov musela ísť na ďalšiu operáciu. Už pred ňou začala užívať Elixír a po nej tiež ešte nejaké obdobie. Výsledok bol výborný:) Odporúčam. A ani si nechcem predstaviť, čo by bolo bez neho.

 4. Hodnotenie 5 z 5

  Lada – Nový Jičín

  Ze začátku jsem měl po hodině d použití slaný pocit v puse. Ten po 14 dnech zmizel. Jednoznačně cítím čistící účinky v těle. Často jsem nachlazený a na to, že všude kolem řádí chřipka jsem po dobu užíváni elixiru fit. Zajímavé je menší vnímání chladu.

 5. Hodnotenie 5 z 5

  Super22

  Super

 6. Hodnotenie 4 z 5

  Simona Koreňová

  Zatiaľ neviem posúdiť účinky keďže bývam málo chorá no na prevenciu určite dobre.

 7. Hodnotenie 1 z 5

  Anonym

  Taketo zazraky uz poznam.

 8. Hodnotenie 5 z 5

  Renáta Frimmová

  Dobrý deň.Elixír užívala moja mama,ktorá je po onkol.liečbe.Má sa oveľa lepšie,vrelo odporúčam a ďakujem

 9. Hodnotenie 1 z 5

  Nina

  Výrobok užívam niečo viac ako mesiac,ale nevidím žiadne zlepšenie ako tu zvyšok diskutujúcich opisuje.Dokonca mám neustále upchatý nos,hlavne v noci a som unavená viac ako inokedy.Dokonca môžem skonštatovať,že mi chutí enormne viac jesť ako predtým..a to zrovna nie je prospešné asi nikomu,kto práve nepotrebuje nabrať na váhe.myslím,že je to dobrý marketingový ťah.

 10. Hodnotenie 5 z 5

  Michal (overený zákazník)

  Veľká spokojnosť s elixírom. Odporúčam každému 🙂

 11. Hodnotenie 1 z 5

  anonym

  Keby tieto výmysly fungovali tak to používa každý.

 12. Hodnotenie 5 z 5

  Andrej Prelovský

  Netrufam si povedat ci je to zhoda okolonosti alebo som len necakal ze to bude take dobre ale urcite odporucam.

 13. Hodnotenie 5 z 5

  Miki

  pokracujem v uzivani uz 3 mesiac presatala sa mi krutit hlava

 14. Hodnotenie 1 z 5

  Milan Kukovič

  Nevidím rozdiel.

 15. Hodnotenie 4 z 5

  gregory

  ma to nieco do seba

 16. Hodnotenie 5 z 5

  Táňa (overený zákazník)

  Posledne mesiace som mala problemy s vysokym krvnym tlakom. Nie som zastanca chemie, ale co mi ine ostavalo, ked som to chcela riesit. Potom so dostala ale super echo od kamaratky, ktora Elixir poznala. Vraj by mi moj krvny tlak mohol upravit Elixir. Po douzivani prvej flasticky sa mi hodnoty naozaj upravili, preto som pokracovala dalej. Asi po 3 mesiacoch sa mi tlak upravil na skvele hodnoty. Vdaka Elixiru som chemiu uplne vysadila. Preto tento pre mna velky zazrak odporucam vsetky, ktori maju podobne problemy ako ja.

 17. Hodnotenie 5 z 5

  Jana fuchsová

  Krásny deň všetkým prajem, mala som možnosť užívať Elixír a som rada, užívam dva krát denne a cítim sa super, mám dosť energie, môj TK je stabilný, a aj keď okolo mňa boli chorí ľudia ja som zvládla obdobie super, imuta je pri užívaní elexíru dobrá a dúfam, že tak bude aj naďalej, a som aj menej vystresovaná čo pocítila hlavne moja rodina, začo chcem ešte raz všetkým poďakovaŤ.

 18. Hodnotenie 5 z 5

  ludmila harendarcikova

  Pisem v mene mojej mamky,ma od Vas elixir , ktory jej velmi pomaha pri zvladani jej zdravotnych tazkosti.

  Mala problem s klbami aj na rukach aj na nohach bola vysilena, stale unavena nevedela poriadne udrzat nieco v ruke a na nohu sa jej tazko dostupovalo.

  Po par mesacnom uzivani elixir sa jej zdravotny stav zlepsil a je plna elanu. (na jesen je sila potrebna ) ,kedze ma velku zahradu a je to jej konicek.

  Vladze vsetko robit, vecer sa dokaze este hrat aj s vnucatkami a neciti bolesti.

  Elixir vrelo vsetkym odporuca 

 19. Hodnotenie 5 z 5

  Anna

  Elixir uzivame cela rodina. Citime sa vyborne. Dcerka mavala laryngitidu. Uz vyse dvoch rokov sme ju nemali. Teraz, ked nas chyti nejaka choroba, zvladneme to len na elixire.

 20. Hodnotenie 5 z 5

  Miloš

  Vyskúšal som Elixír, užíval som ho dva mesiace a potom som bol na vyšetrení u svojho internistu, ktorý mi urobil krvný test. Cholesterol sa mi upravil z 5,7 na 4,3. Super, pokračujem v užívaní.

 21. Hodnotenie 5 z 5

  Jannete

  Elixír užívam už tretí mesiac a moje krvné výsledky sú na nepoznanie. Cholesterol mám na nepoznanie, taktiež má to veľmi dobré výsledky pri zápaloch a pri cukrovke (moja teta užíva). Veľmi dobrá vec .. a nieje nič nad prírodné formy uzdravenia sa takže odporúčam každému 🙂

 22. Hodnotenie 5 z 5

  jano muhac-2.10.2017

  elixir pouzivam skoro dva mesiace citim ze sa mnizil krvny tlak a som menej unaveny ked pridem s prace odporucam

 23. Hodnotenie 5 z 5

  Elena Vetríková

  Ahojte, Elixír užívam už tri mesiace, naozaj, mi veľmi pomáha. Mala som problémy s neustálym kašľom, nádchou, nepomáhali mi ani antibiotiká…Ako som začala užívať Elixír, postupne tieto moje problémy ustúpili, cítim sa skvele a zdravo…

 24. Hodnotenie 5 z 5

  Jozef Kubinec

  Ahoj, elixír používam približne mesiac a musím uznať, že to na sebe cítim. Som alergik od narodenia a tento rok som nemal “klasickú” reakciu na začiatku alergo obdobia (elixír som bral s MULTIvitaminerál-om). Rovnako pri alergickom kožnom ekzéme zaúčinkoval elixír za 3 dni a koža bez príznakov alergie.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kontakt

+421 917 493 833
otazky@ave-natura.sk

V pracovné dni od 8:30 do 16:30

Adresa

Na Štepnici 1379/1
960 01 Zvolen

platby

Prevádzkovateľ eshopu: ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen
IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČDPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close