Domov » Obchod » Zdravé telo » Elixír akcia

Zľava!

Elixír 1 + 1 skoro za polovicu

Product price
Additional options total:
Order total:

Nič podobné ste ešte nezažili.
Slovenský Elixír je jeden z najobľúbenejších produktov na našom webe. Patrí medzi najsilnejšie 100%- ne prírodné prostriedky na zníženie oxidácie ľudského organizmu. Oxidácia totiž podporuje starnutie tela.
Elixír je vhodný na vybudovanie imunitného systému, pre onkologických pacientov, no má aj ďalšie významné využitie.

99.80 79.80

s DPH

\

Na sklade

Do 48 hodín u Vás.
Poštovné od 2,80€

Popis

V čom je Elixír vynimočný?

Vytvára vhodné prostredie pre rast zdravých buniek

V ľudskom organizme sa nám denne vytvorí niekoľko miliónov nových buniek, je preto dôležité, aby boli zdravé. Elixir je živá voda pre Vaše bunky.

Pre ľudské telo a životné prostredie je bezpečný

Pre prírodu je Elixir biologicky rozložiteľný odpad.

Je 100% z prírody

Elixir neobsahuje a nikdy neprišiel do styku so žiadnou chémiou. Do produktu sme nepridali umelé farbivá, éčka ani sladidlá.

Je okamžite účinný

Je zásaditý výživový doplnok

Kyslé prostredie v organizme „premieňa“ na zásadité.

Podporuje Váš imunitný systém

Oslabený imunitný systém môže byť príčinou rôznych zdravotných problémov.

Je vhodný ako ústna voda

Keďže má silné antibakteriálne účinky, je vhodné ho použiť ako ústnu vodu.

Je vyrobený s láskou na Slovensku

Nápad pochádza od šikovného Slováka z Banskej Bystrice, ktorý Elixir vyrába z najkvalitnejších surovín, ktoré nám príroda môže dať.

Nie je testovaný na zvieratách

Napriek kvalitnému a 100%- ne prírodnému zloženiu nebol Elixir nikdy testovaný na zvieratách.

Je registrovaný na UVZSR

Elixír je výživový doplnok registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Registrácia č. 2059/2017 - str. 24 AVE NATURA Elixír

Komu je Elixir určený?

Ľuďom, ktorí bývajú často vystavený stresu

Dlhodobé pociťovanie stresu môže vplývať na imunitný systém človeka, ktorý ak je oslabený, môže viesť k psychickým i fyzickým ochoreniam.

Ľuďom, ktorí bývajú často chorí

Choroby sú výsledkom nesprávne fungujúceho imunitného systému. Silný imunitný systém dokonale chráni Vaše telo.

Ľuďom, ktorí majú tráviace ťažkosti

Denne v bežnej strave konzumujeme potraviny s nízkym ph. Tie naše telo často nedokáže dostatočne spracovať, čo sa prejaví v problémoch s trávením.

Ľuďom, ktorí majú problémy s vysokým krvným tlakom

Elixír odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom s vysokým cholesterolom v krvi

Elixír odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom so zvýšenou hladinou cukru v krvi

Elixír odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom, ktorí si chcú vybudovať silný imunitný systém

Imunitný systém je základom zdravého fungovania človeka. Silný imunitný systém dokonale chráni Vaše telo pred vonkajšími vplyvmi.

Onkologickým pacientom

Elixír odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom, ktorým sa vytvára zubný kameň

Elixír má silné antibakteriálne účinky, preto je vhodné použiť ho ako ústnu vodu.

Ľuďom, ktorým záleží na prevencii

Môže Vás ochrániť pred rôznymi ochoreniami.

Hlavné zložky

V tejto časti sme pre Vás vybrali niekoľko hlavných zložiek produktu AVE-Natura, aby sme Vám ukázali, ako pôsobia na ľudský organizmus. Unikátnosť nášho produktu však netvoria jeho jednotlivé zložky ale proces spracovania jednotlivých ingrediencií.

kokos

Extrakt z kôry škorice

Pomáha zvýšiť citlivosť na inzulín a vďaka tomu udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi,

cesnak

Olivový olej

Pomáha udržiavať zdravie kardiovaskulárneho resp. srdcovocievneho systému. Biofenoly v olivovom oleji sú účinné v boji s bakteriálnymi infekciami.

cesnak
svetlica

Mäta prieporná

Podporuje správnu funkciu tráviaceho systému. Pomáha najmä pri nadúvaní a kŕčoch brucha. Priaznivo pôsobí pri udržaní si zdravej prostaty.

jojoba

Cesnak

Vďaka obsahu prírodných antioxidantov a ďalších účinných látok pôsobí na dobrú cirkuláciu krvi v cievach, prispieva k odolnosti voči chvíľkovému stresu, napomáha k normálnej hladine cholesterolu v krvi a zdravému krvnému tlaku.

jojoba

Detaily

Zloženie
Voda (60g), zmes olejov (olivový olej, kokosový olej, argánový olej, olej z čiernej rasce, ľanový olej), extrakt z kôry škorice (Cinnamomum verum), cesnakový extrakt (Allium sativum), extrakt zo živice borovice lesnej (Pinus sylvestris), éterický olej z mäty piepornej (Mentha piperita), morská soľ, extrakt z plodov viniča hroznorodého (Vitis vinifera), prírodný alkohol (max. 0,2%).

avenatura-elix-letak_bo-1

Použitie
AVE NATURA Elixír je výživový doplnok pre dlhodobé užívanie (2-3 mesiace). Odporúča sa užívať 2 ml (cca 2 pipety) prípravku zriedeného s 200 ml mäkkej vody (najlepšie bez chlóru napr. voda z filtračnej kanvice alebo prevarená voda) 1x denne, a to dlhodobo (2-3 mesiace). Zvýšenú dávku, teda užívanie 2-3x denne je vhodné pri zvýšených nárokoch na organizmus. Prípravok sa užíva najlepšie ráno nalačno, pri zvýšenom užívaní tiež večer pred spaním.

Skladovanie
Elixír chráňte pred vlhkom, mrazom. priamym slnečným žiarením a tiež vzduchom. V opačnom prípade môže dôjsť k strate účinkom výživového doplnku. Elixír odporúčame skladovať pri teplote od 10 °C do 35 °C. Fľaštičku po každom otvorení dobre uzavrite a spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie
Odporúčané dávkovanie sa nesmie presiahnuť. Prípravok nesmú užívať ľudia užívajúci lieky s obsahom kyseliny acetylsalicylovej. Prípadná rýchla stabilizácia vysokého krvného tlaku môže dočasne viesť k miernym závratom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy, je vhodný pre dospelých a deti od 10 rokov. Nieje vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Množstvo
2x 100ml

Výrobca
AVE NATURA, s.r.o., Staničná 194, 022 01 Čadca, Slovenská Republika

Najčastejšie otázky (FAQ)

Ako sa Elixír užíva?

Odporúča sa užívať 2 ml prípravku zriedený s 200 ml mäkkej vody (najlepšie bez chlóru) 1x denne, a to dlhodobo (2-3 mesiace). Zvýšená dávka, teda užívanie 2x denne, je vhodná pri zvýšených nárokoch na organizmus. Prípravok sa užíva najlepšie ráno nalačno, prípadne pri zvýšenom užívaní tiež večer pred spaním.

Vyžaduje si Elixír špeciálne skladovanie?

Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu pri teplote od 10 ºC do 35 ºC. Fľaštičku po otvorení a každom použití ihneď dobre uzatvorte a uchovajte pri uvedenej teplote. Spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia.

Od koľkých rokov môžu Elixír užívať deti?

Elixír je určený pre deti od 10 rokov.

Z čoho je Elixír vyrobený?

Voda, extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera), extrakt z plodov klinčeka (Syzygium aromaticum), extrakt z ľanových semien (Linum sativum), extrakt z kôry škorice (Cinnamomum verum), extrakt z listov mäty (Mentha piperita), extrakt z kôry borovice lesnej (Pinus sylvestris), extrakt z plodov kurkumy (Curcuma longa), extrakt zo stebiel cukrovej trstiny (Saccharum officinarum), extrakt zo semien čiernej rasce (Nigella sativa).

Neobsahuje glutén, ťažké kovy, syntetické farbivá, sladidlá ani konzervačné látky.

Môžem Elixír užívať dlhodobo?

Elixír neobsahuje žiadne návykové látky, preto je určený na dlhodobé užívanie.

Kedy môžem pozorovať prvé zlepšenia?

Je to individuálne. Každý ľudský organizmus je jedinečný. Pred užívaním Elixíru odporúčame dať si skontrolovať krv. Krvné testy následne odporúčame zopakovať po mesiaci pravidelného užívania.

Kde sa Elixír vyrába?

Elixír ako aj všetky produkty Ave Natura sa vyrábajú na Slovensku. Je to skvelý nápad výskumníka z Banskej Bystrice.

Kto môže Elixír užívať?
  • deti od 10 rokov
  • dospelí ľudia
  • onkologickí pacienti
  • zvieratá

Recenzie

Recenzie na produkt: Kliknite sem

Pin It on Pinterest