Zľava!

Set: Zdravie pod vianočným stromčekom

Zrušiť výber
Product price
Doplnkové možnosti:
Celkom spolu:

To najvzácnejšie, čo môžete svojim blízkym tieto Vianoce darovať je kúsok zdravia. Dá sa to? Vďaka kvalitným slovenským produktom, ktoré sme ukryli do tohto vianočného setu je to možné. Viac o produkte…

\

Na sklade

135.20 109.90

s DPH

Popis

Len si predstavte úsmev Vašej mamy, sestry či starej mamy, ktorej sa do rúk balíček dostane. Ako prvé ich poteší rozprávkové vianočné balenie. Hneď potom originálnosť darčeka. Veď nikdy predtým ešte nič podobné nedostali.

Rozhodne najoriginálnejším produktom v tomto balíčku je Elixir. Silný antioxidant neutralizuje kyseliny v organizme a pomáha nášmu telu zvnútra. Udržuje správnu činnosť imunitného systému a pozitívny vplyv má aj na našu krv.

Vieme tiež, že naše telo potrebuje starostlivosť nielen zvnútra, ale aj zvonka. Set preto obsahuje aj sprchové sérum, ktoré si môžete vybrať z dvoch vôní. Ukľudňujúcej levandule alebo kvetinového gerania. Pokým sérum pokožku vyčistí do hĺbky, krém z tohto setu ju dôkladne vyživí a vytvorí vhodné prostredie pre rast zdravých buniek.

Vianoce sú plné magických prekvapení, preto sme si jedno pre Vás pripravili aj my. Do balíka sme pribalili penové mydlo, ktoré môžete použiť na odličovanie, holenie a umývanie rúk. Nové penové mydlá si dokonca môžete vyrobiť zo sprchového séra.

Obsah balíčka sme zabalili do darčekovej škatule s vianočným motívom podľa vlastného výberu.

Vianočný set: Zdravie pod vianočným stromčekom obsahuje:

1x sprchové sérum levanduľa/ geranium
1x krém
1x penové mydlo
1x Elixir

Pin It on Pinterest