Domov » Obchod » Čistá domácnosť » Cleaner - 250ml

Cleaner – 250ml

Hodnotenie 4.47 z 5 na základe 30 zákazníckych recenzií
(30 recenzií zákazníkov)
Cena produktu:
Doplnkové možnosti:
Celkom spolu:

Viete, že čistiace prostriedky pôsobia na Vaše pľúca rovnako zle, ako 20 vyfajčených cigariet denne? A rovnako zle vplývajú aj na pľúca Vašich detí. Toto preukazujú najnovšie výskumy, ktoré vedci robili 20 rokov. A malo by to byť dôvodom, aby každý z nás začal uvažovať inak. My v AVE-Natura rozmýšľame inak, a preto sme na trh priniesli Cleaner. Je účinnejší ako bežné čistiace prostriedky, vydrží dlhšie, je to náš slovenský produkt a je 100%-ne prírodný.

Poštovné             od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

24.90

Popis

Ako to funguje?

V Cleaneri sme použili kombináciu prírodných výťažkov, ktoré spolu tvoria neuveriteľne účinný čistiaci prostriedok. Vďaka špeciálnemu procesu výroby sú všetky prírodné výťažky rozštiepené na nanočastice. Kvalitné čistiace prostriedky, ktoré používame na umývanie riadu, podlahy, na pranie či umývanie WC obsahujú častice, ktoré sú o veľkosti 1µm³ (mikrometer kubický). V Cleaneri môže byť miesto tejto jednej častice až 8 000 000 takýchto častíc. Preto preniká hlbšie do čisteného povrchu a vďaka jedinečnému zloženiu ho zanecháva čistý. A to najdôležitejšie je, že čistený povrch neznášajú baktérie.

Prečo by mal byť Cleaner súčasťou Vašej domácnosti?

Vydrží dlhšie

Cleaner sa riedi v pomere 1:20. To znamená, že z jednej fľašky vyrobíte viac ako 5 litrov účinného čistiaceho prostriedku. Ku Cleaneru odporúčame zakúpiť si rozprašovač, ktorý nájdete v našom e-shope.

Je 100% prírodný

Cleaner neobsahuje a nikdy neprišiel do styku so žiadnou chémiou. Do produktu sme nepridali umelé farbivá, éčka ani sladidlá. Aj preto ho môžete použiť na dokonalé vyčistenie ovocia a zeleniny. Zbavíte ho tak postrekov a pesticídov.

Vyčistí rôzne povrchy

Môžete ho použiť na nerez, mosadz či meď. Hravo si s nimi poradí. Pretože vďaka použitej nanotechnológii Cleaner preniká hlboko do povrchu znečisteného miesta.

Vyčistí škrvny na oblečení

Cleaner preniká hlboko do tkaniny a uvoľňuje špinu účinnejšie ako prostriedky na to určené.

Udržuje povrch dlhodobo čistý

Bežný čistiaci prostriedok po vyčistení zabije všetky baktérie. Cleaner vytvára prostredie, ktoré baktérie neznášajú. Preto povrch ostáva čistý aj týždeň po umytí. To dokazuje aj tento výskum.

Vyrobený s láskou na Slovensku

Nápad pochádza od šikovného Slováka z Banskej Bystrice.  Cleaner vyrábame z najkvalitnejších surovín, ktoré nám príroda môže dať.

Je vhodný na tepovanie

S Cleanerom jednoducho vytepujete Vaše koberce i sedacie súpravy.

Vhodný pre rastliny

Minerály a živiny v pôde dokáže Cleaner rozložiť na malé častice, ktoré rastlina lepšie vstrebe. Vďaka tomu rastliny rastú rýchlejšie a sú zdravšie. Máme to skutočne odskúšané. A Keďže je Cleaner úplne prírodný, rastlinám neškodí.

Je okamžite účinný

Vďaka špeciálnemu procesu výroby sa Cleaner skladá z nanočastíc, ktoré prenikajú hlbšie do čisteného povrchu a odstránia dokonale všetky nečistoty.

Šetrný k vám aj k prírode

Používaním Cleaneru šetríte Vaše pľúca, dbáte na zdravie Vašich detí a šetríte aj prírodu, keďže Cleaner je biologicky rozložiteľný odpad. Môžete ho bez problémov používať bez bezpečnostných rukavíc a nemusíte sa obávať ani jeho kontaktu s deťmi. Je tak bezpečný, že vôbec nevadí, ak sa z neho napijete.

Má všestrané využitie

Vo svojej domácnosti ho viete použiť na rôzne účely- umývanie kúpeľne, riadu, podlahy, krbových dvierok, kuchynskej linky...

Nie je testovaný na zvieratách

Napriek kvalitnému a 100%- ne prírodnému zloženiu nebol  Cleaner nikdy testovaný na zvieratách.

Komu je Cleaner určený?

Ženám aj mužom, ktorí majú radi čistú domácnosť

Nezáleží na tom, či ste žena alebo muž. Ak sa radi pohybujete v čistej kúpeľni, kuchyni či obývačke, potom je Cleaner určený práve pre Vás.

Všetkým milovníkom prírody

Ak Vám záleží na životnom prostredí, v ktorom vyrastáte vy a Vaše deti, Cleaner je ideálnym pomocníkom. Do produktu sme nepridali éčka, umelé farbivá ani sladidlá.

Mamičkám, ktoré chcú, aby ich domácnosť bola čistá a zároveň bezpečná pre ich deti

Cleaner neobsahuje a nikdy neprišiel do styku so žiadnou chémiou. Preto sa nemusíte obávať nechať ho v blízkosti Vášho dieťaťa.

Všetkým, ktorí si nevedia poradiť so škvrnami na oblečení

Cleaner dokáže odstrániť biologické škvrny z textílie. Preniká hlboko do buniek znečistenej textílie, kde ich následne zničí.

Všetkým, ktorí chcú vyčistiť krbové dvere, medené a mosadzné predmety

Cleanerom vyčistíte rôzne povrchy. Vďačíme za to už spomínaným nanočasticiam. Tie sa dostanú hlboko do buniek znečistenej plochy, kde ich odstránia.

Všetkým, ktorí chcú umývať svoj riad a kuchynskú linku 100%- nou prírodou

Ak chcete v kuchyni používať len prírodné a účinné prípravky, Cleaner je tá správna voľba.

Všetkým, ktorí sa chystajú vytepovať koberce

Do vody stačí pridať pár kvapiek Cleaneru. So 100%- ne prírodnou penou potom jednoducho vytepujete akýkoľvek koberec či sedačku.

Všetkým, ktorým záleží na tom, aby konzumovali čisté ovocie, zeleninu a mäsošetkým, ktorým záleží na tom, aby konzumovali čisté ovocie, zeleninu a mäso

Bez chemických postrekov.

Všetkým záhradkárom a pestovateľom

Chcete svojim rastlinám dopriať prírodnú starostlivosť? Vďaka nanočasticiam v Cleaneri si rastlina zo zeme vytiahne všetky- pre ňu potrebné živiny. Čo jej pomôže pri kvitnutí.

Všetkým, ktorým vadí, že pri čistení kúpeľne používajú nebezpečnú a zapáchajúcu chémiu

Denne do nášho tela vdychujeme nebezpečné výpary z áut, elektrární, cigariet, chemických agresívnych prostriedkov. Pokožku zas vystavujeme zmenám teploty, chemickým krémom či make-upom. Ťažké kovy sa nám v tele usádzajú a pokiaľ ich nevylúčime či neobmedzíme, vytvárame si zdravotné problémy. Používaním Cleaneru podporujete nie len čistotu Vašej domácnosti, ale aj svoje zdravie a životné prostredie.

Všetkým, ktorí chcú podporiť tento Slovenský nápad

Ďakujeme! 🙂

Detaily

Zloženie
Kokosový olej, olivový olej, svetlicový olej, jojoba olej, morská soľ procesovaná, extrakty z koreňov stromov, orientálnych korenín, cesnakový extrakt procesovaný

Použitie
Neriedený prípravok naneste na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť po dobu 3-5 minút. Potom opláchnite čistou vodou. Pri silne znečistených povrchov sa doporučuje pre vytvorenie bohatej peny použiť špongiu, vlhkú handričku alebo iné pomôcky. Pri umývaní, čistení, tepovaní a pod., nepotrebujete gumené rukavice. Cleaner AVE NATURA pôsobí priaznivo na ľudskú pokožku, je bezpečný pre človeka aj cicavce.

Rozriedenie
My v AVE-Natua odporúčame použiť destilovanú vodu, ktorá má vždy rovnaké vlastnosti. Rôzne tvrdosti vody ovplyvňujú konečné vlastnosti AVE-Natura Cleaner. Silne znečistené a mastné plochy rieďte v pomere 1:20. Na veľmi znečistené plochy a tkaninu môžete použiť aj neriedený čistý Cleaner.

Skladovanie
Cleaner uschovávajte uzavretý na tmavom mieste pri izbovej teplote. V opačnom prípade môže dôjsť k stratám účinkov.

Množstvo
250ml

Výrobca
AVE NATURA, s.r.o., Staničná 194, 022 01 Čadca, Slovenská Republika

Videá

Výskum

Výsledky výskumu z testovania kontaminácie plôch vybraných miest nákupného centra a zistenie dlhodobého účinku produktu Ave Natura Cleaner

Pozrite sa, ako dopadlo meranie kontaminácie priestorov kuchynskej umyvárne riadu,  dámskych verejných WC a WC pre vozíčkarov v priestoroch nákupného centra dňa 25.05.2017. Pred prvým úvodným meraním sa na čistenie používali bežné čistiace prostriedky.

Druhá fáza meraní sa uskutočnila dňa 28.08.2017, po období uplynutia troch mesiacov, počas ktorých bol produkt Cleaner používaný.

V druhej fáze sa uskutočnili merania na rovnakých miestach ako v prípade prvých meraní. Cieľom opakovaných meraní bolo zistenie miery znečistenia po dlhodobej aplikácii produktu Cleaner v porovnaní s bežnými čistiacimi prostriedkami.

Miera kontaminácie bola meraná prostredníctvom prístroja luminometer, ktorým je možné zmerať množstvo bielkovinového a mikrobiálneho znečistenia na sledovanom povrchu.

Za silnú mieru znečistenia boli považované namerané výsledky nad 1000 RLU/ cm² .

Meranie č. 1 - Merala sa miera kontaminácie na koši kuchynského príboru.

V prípade merania č. 1 bola zaznamenaná výrazná miera kontaminácie - až viac ako 8900 RLU/ cm².

Po nanensení Cleaneru, ktorý na koši kuchynského príboru pôsobil 1 minútu, miera kontaminácie klesla až o ↓67,3% - 2910 RLU/ cm². Po uplynutí 3 mesiacov, (počas ktorých sa Cleaner aplikoval 1x týždenne) výsledky potvrdili dlhodobé zníženie kontaminácie plastových košov, počas najvyššej záťaže prevádzky umývania riadu. Až o ↓76,5% - z 8900 RLU/ cm² na 2090 RLU/ cm².

Meranie č. 2 - Merala sa miera kontaminácie vodovodnej batérie v priestoroch verejných toaliet pre invalidov.

Po nanesení Cleaneru (pôsobenie 1 min.) klesla kontaminácia o ↓96,8% - z 15 546 RLU/ cm² na 216 RLU/ cm².

Druhá fáza bola zameraná na zistenie dlhodobých účinkov Cleaneru pri pravidelnom používaní. V porovnaní s prvými meraniami bol zaznamenaný dlhodobý pokles kontaminácie až o ↓94, 3%

Meranie č. 3 - Merala sa miera kontaminácie v priestoroch dámskych toaliet počas bežnej prevádzky.

Po nanesení Cleaneru na vnútornú kľučku vchodových dverí (po dobu 1 minúty) bol zaznamenaný pokles kontaminácie až o ↓94,6%- z 9270 RLU/ cm² na 2230 RLU/ cm². V druhej fáze merania, kedy bol Cleaner používaný nepravidelne bol potvrdený dlhodobý pokles kontaminácie takmer o ↓76%.

Máte otázku?

Potrebujete poradiť? Môžete nás kontaktovať aj pomocou Live Chatu v pravom dolnom rohu stránky. Keď sme offline stačí vyplniť email zadať otázku a my vám odpovieme.

Tel.: 0917 493 833
Email: info@ave-natura.sk

15 + 10 =

30 recenzií k Cleaner – 250ml

 1. Hodnotenie 5 z 5

  prodoma.prodoma (overený zákazník)

  Výrobok mám len krátko, takže zatiaľ je testovaný pri len pri takom bežnom umývaní najmä v kúpeľni…napr. sanita, zrkadlá…..pre takéto bežné čistenie ho mám nariadený ca. v pomere pre stredné znečistenie, takže nie 1:20, ale zvolila som riedenie 1:40…..a funguje. Už sa teším, čo dokáže pri veľkom upratovaní, ale tam asi použijem riedenie na väčšie znečistenie….a dúfam teda, že nesklame.

 2. Hodnotenie 4 z 5

  Mária (overený zákazník)

  zatiaľ som s výrobkom spokojná, mám ho len krátko, na čo som ho použila (zrkadlá, okná, kúpelňa), tam sa osvedčil

 3. Hodnotenie 5 z 5

  Anna (overený zákazník)

  neverila som,ze to moze az tak fungovat,ale naozaj funguje
  odporucam kazdemu
  vycistilo flak od kavy,kupelnu,wc,kuchynu,proste ucinkuje na vsetko

 4. Hodnotenie 1 z 5

  gpgolec (overený zákazník)

  Zial, musim vas sklamat, vyrobok nesplnil moje ocakavanie, spina z vane ani ciastocne nezmizla, aj ked som aplikoval viackrat. Ale nechcem odradit ostatnych potencionalnych zakaznikov, mozno niekomu pomoze.
  S prianim prijemnych Velkonocnych sviatkov
  Golec

 5. Hodnotenie 5 z 5

  Maťo

  Super čistič! Bol som milo prekvapený.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kontakt

+421 917 493 833
info@ave-natura.sk

V pracovné dni od 8:30 do 16:30

Adresa

Na Štepnici 1379/1
960 01 Zvolen

platby

Prevádzkovateľ eshopu: ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen
IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČDPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close