Príroda všetko zariadila…

Uveriť týmto trom slovám ak ide o naše zdravie, alebo postoj k liečebným metódam, sa mnohonásobne oplatí.

Príroda je dokonalá

To ako nastavila symbiózu medzi živočíchmi a rastlinami, či samotná rozmanitosť druhov sú unikátne. Človek stojí na vrchole tohto umeleckého diela. Stačí sa inšpirovať a vrátiť sa k tomu, o čo sa ľudia usilovali už odpradávna – poznávať jej zákonitosti. Je zmyselné s rešpektom a úctou využiť túto dokonalosť na zlepšenie kvality svojho života a zdravia. 

Skutočnosť však býva často krát iná. Posledné storočie bolo pre ľudstvo plné úchvatných objavov, čím sa výrazne zlepšili podmienky pre život. Vybralo si však aj svoju daň. Na prírodu sme zabudli, jej fungovanie začalo byť pre nás samozrejmosťou. Dokonca sa niekedy správame, akoby sme nad ňou mali moc. Pritom sa však vraciame na začiatok a vrátiť sa späť môže byť veľmi ťažké…Každý deň absorbujeme do svojho tela látky, ktoré ešte prednedávnom neexistovali – výfukové plyny, synteticky vyrobené kozmetické prípravky, škodlivé prídavné látky v potravinách, zvyšky chemických postrekov, syntetické farbivá, bielidlá v textile a pod. Náš organizmus, ktorý je súčasťou prírody, nie je na takéto látky prispôsobený a začína na ne odpovedať vo forme ťažkých, mnohokrát neliečiteľných ochorení.

Príbeh AVE-NATURA

My v AVE NATURA, najskôr dvaja z nás, sme vďaka vtedajším obchodným stretnutiam spoznali zaujímavého človeka. Slováka, ktorý s veľkým nadšením, rozvíjal doposiaľ neznámu oblasť spracovania prírodných látok. I keď vzájomná spolupráca nebola možná, táto oblasť nás veľmi zaujala a začali sme sa ju intenzívne rozvíjať. Vďaka ďalším dvom dôležitým osobám, prvým je v súčasnosti tretí spoločník, invenčná osoba – excelentný fyzik a vedec a druhým je celoživotný chemik a osoba s vyšším významom v tomto príbehu, sme dokázali pootvoriť dvere nových možností spracovania prírodných látok. Výsledkom sú unikátne produkty AVE-NATURA.

Prečo sú produkty AVE NATURA unikátne?

Pretože dosahujú ohromujúcu účinnosť – v čistení, ako nosiče účinných látok, v extrakcii rastlín, a podobne. Sú zložené z častíc menších ako miliardtina milimetra a naviac so silným energetickým potenciálom. Táto kombinácia je pozoruhodná a rozhodujúca. Dosiaľ vieme o jedinej spoločnosti globálne, ktorá v zmysle jej výsledkov, toto know-how ovláda. Nevylučujeme, že takých spoločností môže byť viac, i tak je táto oblasť neprebádaná, čo je pre nás obrovská výzva.
Tiež netvrdíme, že sme prišli na všetko. Naopak, uvedomujeme si, že sme len na začiatku cesty. Avšak sme hrdí na doterajšie výsledky, pri ktorých využívame prírodné látky v silnejšej intenzite, ako si človek vie predstaviť. Možno sa príroda viac priatelí s fyzikou ako s chémiou… Na túto vzrušujúcu cestu sa môžete vybrať spolu s nami. Postupne sa chystáme uviesť do predaja ďalšie výrobky. Chceme vytvoriť silné spoločenstvo uvedomelých spotrebiteľov, a to nielen u nás, ale v globálnom rozmere. Spotrebiteľov, ktorí veria, že z prírody môžeme získať viac, ako doteraz poznáme. Možno je to odvážne, ale kedysi aj Steve Jobs s Apple začal v garáži. Nik netušil, aký rozmer raz táto spoločnosť naberie.

Sme hrdí, že sme začali práve na Slovensku.

Pin It on Pinterest