Chcete tieto Vianoce potešiť Vašich blízkych? Toto ich určite dostane

od | dec 11, 2018 | O produktoch

Premýšľali ste už nad tým, čo darujete svojim blízkym tento rok pod vianočný stromček? Už o dva týždne je tu totiž Štedrý deň. Čas, kedy rodina môže byť spolu a aj správnym darčekom si navzájom vyčariť úsmev na tvári.

Zatvorte nachvíľu oči a predstavte si

Ako spokojne sedíte v kruhu najbližšej rodiny, v pozadí počujete zvučku obľúbenej rozprávky Popoluška a všade navôkol cítiť vôňu ihličia. Po chutnej večeri sa dostanete k rozbaľovaniu darčekov a vy sa tešíte na reakcie svojich najbližších, lebo viete, že im darujete niečo výnimočné.

Darček, ktorý od Vás ešte nikdy nedostali

Na prvý pohľad ich poteší rozprávkové vianočné balenie, vďaka ktorému na tento darček nepotrebujete kupovať vianočný papier. Hneď po otvorení balíčka im úsmev na tvári vyčarí originálny obsah. Sú vňom totiž ukryté 100 % prírodné slovenské produkty s neodolateľnými vôňami.

Vyberie si každý

Tvorcovia balíčkov mysleli na všetkých, a preto si z nich vyberie každý. Radi by ste Vašim blízkym pripomenuli zasnežené Vianoce? Darujte im set Snehová pena. Ak však oveľa radšej ocenia pohodu pri kozube, určite ich poteší set Hrejivý kozub. A mysleli sme aj na tých, ktorí chcú svojim blízkym pod vianočný stromček darovať kúsok zdravia. Nájsť ho môžu v darčekovom sete Zdravie pod vianočným stromčekom.

Radosť Vašich blízkych je dôležitá

Vianoce sú o láske, pohode, rodinných chvíľach, ale aj o pocitoch radosti z rozbaľovania darčekov. Tento pocit môžete darovať Vašej sestre, mame, starej mame či blízkej kamarátke. V ponuke nájdete až 7 magických setov. Pozrieť si ich môžete TU.

Vyhnite sa predvianočnému chaosu

Ak Vás otravujú uponáhľaní ľudia v nákupných centrách, radi by ste sa vyhli dlhému čakaniu pri pokladniach, no napriek tomu chcete Vašich blízkych potešiť, stačí jeden klik SEM. Navyše nakúpite za výhodnú cenu, darček Vám príde originálne zabalený a obsah zaručene poteší každého.

Chcem darovať svojim blízkym pocit, na ktorý nikdy nezabudnú

Mgr. Lívia Junásová

Tím Ave Natura

EBOOK – 7 vecí prečo je Ave Natura iná + prekvapenie

Pripravili sme pre Vás eBook, kde nájdete 7 vecí prečo je Ave Natura iná ako ostatné produkty na trhu. Stačí, keď zadáte svoj email a my Vám ho zadarmo pošleme. Navyše Vás na jeho konci čaká malé prekvapenie.

Pin It on Pinterest