Ak budete dodržiavať túto zásadu, takmer nikdy neochoriete

od | júl 23, 2018 | Tipy a triky | 0 komentárov

Predstavte si dve väčšie nádoby. Do jednej vložíte jablko, čistú vodu, ryby a čerstvú zeleninu. Do druhej nádoby vložíte rožky, šunku, kapustnicu, koláče, coca- colu a kávu. Ktorý obsah nádoby podľa Vás začne kvasiť skôr? My sme presvedčení o tom, že nádoba číslo 2.

A viete čo?

Niečo podobné sa deje aj v našom žalúdku pri trávení potravy, ktorú počas dňa prijímame. Vedeli ste, že práve nevhodná strava je jedným z hlavných faktorov prekyslenia organizmu? Väčšina jedál, ktoré denne konzumujeme majú kyslé ph. Nedostatočne spracované sústo v tráviacom trakte zas spôsobuje hromadenie nestrávených zvyškov, čo vedie k vzniku hnilobných procesov. A tak v našom tele vznikajú toxické skládky, ktoré zaťažujú organizmus a negatívne vplývajú na naše ph. Prekyslený organizmus oslabuje imunitný systém a baktérie, vírusy či plesne dostávajú zelenú.

Odjakživa platí toto pravidlo

Naše telo sa prevažne skladá z vody, zhruba 70%. No čím je človek starší, tým menej vody je jeho telo schopné udržať.  Všetky tekuté prostredia ľudského organizmu, teda sliny, krv, moč majú  alkalickú reakciu vyjadrenú v jednotkách kyslosti – pH. Prekyslený organizmus a teda príliš nízke hodnoty ph vedú k rôznym ochoreniam. Či už k chrípke, k problémom s trávením, k problémom s vypadávaním vlasov a v tých najhorších prípadoch aj k chorobám rakovinotvorného pôvodu.

Udržujme si rovnováhu

Prečo sme často chorí a prečo umierame? Odpoveď Vás pravdepodobne prekvapí, ale tak ako sme už písali, môže za to prekyslený organizmus. Ten negatívne vplýva na naše telo a prináša ochorenia do nášho života. Vedeli ste o tom, že človek už pri hodnote ph 6,8 upadá do kómy? Netreba to však preháňať ani so zásaditosťou. Pre naše telo je totiž od pradávna najlepšie, ak v ňom dokážeme udržať správnu zásadito – kyslú rovnováhu. Vtedy platí, že takmer nikdy neochorieme. A tu sa nám odkrývajú dve možnosti.

Existuje riešenie nazývané aj odkyslenie organizmu

Prvou možnosťou je prísne dodržiavanie presného pomeru medzi zásaditými a kyslými potravinami, vyhýbanie sa stresovým situáciám a dostatočný pohyb. Pomocou ph papierikov si môžete skontrolovať ph tekutín, ktoré denne prijímate.

Druhou okamžite účinnou možnosťou je pravidelné užívanie silného prírodného antioxidantu Elixiru, ktorý je tak silne zásaditý, že na určitý čas dokáže hodnoty ph priviesť do vyváženého stavu. Tento stav predlžujeme pravidelným užívaním. O  Elixire môžeme pokojne tvrdiť, že podporuje imunitný systém.

 

Denne v našom tele vznikajú milióny nových buniek

V našom tele denne vznikne viac ako milión buniek, ktoré sa ďalej delia. Pokiaľ máme dlhodobo prekyslený organizmus, s najväčšou pravdepodobnosťou budú choré aj nové bunky, čo je dôvodom všetkých ochorení. Elixir ako jediný svojho druhu vytvára vhodné prostredie pre rast zdravých buniek. Je živou vodou pre naše bunky a to hlavne vďaka jeho zloženiu. Elixir je totiž vyrobený z tých najkvalitnejších prírodných ingrediencií a olejov, ktoré sú namiešané presne tak, aby nášmu telu slúžili a nie ubližovali. Elixir dokonca nikdy neprišiel do styku so žiadnou chémiou.

Tak a teraz, keď už viete, čo je dôvodom starnutia nášho tela, dôvodom všetkých chorôb či umierania, je len na Vás, čo s touto informáciou urobíte. Ak sa však rozhodnete vyskúšať Elixir, odporúčame Vám dať si skontrolovať hodnoty krvi pred užívaním a po 3 mesiacoch pravidelného užívania. Výsledok Vás pravdepodobne prekvapí.

Mgr. Lívia Junásová
Tím Ave Natura

EBOOK – 7 vecí prečo je Ave Natura iná + prekvapenie

Pripravili sme pre Vás eBook, kde nájdete 7 vecí prečo je Ave Natura iná ako ostatné produkty na trhu. Stačí, keď zadáte svoj email a my Vám ho zadarmo pošleme. Navyše Vás na jeho konci čaká malé prekvapenie.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pin It on Pinterest