5 prekvapivých vecí o upratovaní

od | jan 16, 2019 | O produktoch | 0 komentárov

Tento článok by ste si mali určite prečítať! Je pre tých, ktorí upratujú radi ale aj pre tých, ktorí upratovanie vyslovene neznášajú. Faktom je, že či sa nám to chce alebo nie, upratať aspoň raz za čas musíme. Niekoľko tipov, ktoré vám v tomto článku ukážeme úplne zmení váš pohľad na riadenie domácnosti.

  1. Čistiace prostriedky nám škodia

Používanie bežných čistiacich prostriedkov škodí našim pľúcam rovnako ako 20 vyfajčených cigariet. Ak do vedra s vodou, ktorú idete použiť na umytie podlahy, pridáte čistiaci prostriedok, inhalujete ho. Voda aj s chémiou sa vyparuje a vy to vdychujete. Takto sa čistiaci prostriedok dostáva cez vaše pľúca do vášho tela.

  1. Upratovanie nás oberá o 15,2 dňa v roku

Bežný človek strávi upratovaním až 15,2 dní z roka. Nebolo by tento čas možné skrátiť a stráviť ho s rodinou? Asi každý odpovie „ÁNO“ bolo by to lepšie, ale ako? Cestou je používať efektívnejšie čistiace prostriedky, ktoré sú silnejšie a upratovanie, zmývanie ide rýchlejšie. Ale neprotirečí si to náhodou s tým, že silné čistiace prostriedky nám škodia viac? NIE, neprotirečí, len čítajte ďalej.

  1. Neviditeľný neporiadok

Plesne a baktérie sú tvrdým orieškom pri upratovaní. Ak sa ich nachádza v domácnosti veľa, môžu spôsobovať rôzne kožné ochorenia, alergie a podobne. Zbaviť sa ich na dlhšie obdobie nie je jednoduché. Aj keď použijete silný dezinfekčný prostriedok, ktorý okamžite baktérie zabije. Baktérie sú všade okolo nás a pokryjú vyčistený priestor behom niekoľkých hodín.

  1. Umývanie ovocia a zeleniny

Ovocie a zelenina sa postrekuje pesticídmi, aby úrodu nenapadli škodcovia. Niektoré prémiové ovocie sa navyše voskuje, aby vyzeralo nádherne na pultoch obchodov. Umývate ovocie čistiacim prostriedkom, aby ste jedli čistú zeleninu a ovocie? Zvláštna otázka, ale je obrovským mýtom, že umytie ovocia pod čistou vodou ho dokonalo vyčistí. 

  1. Čistiace prostriedky nás stoja až 175,2€ ročne

Prostriedky na umývanie riadu, umývanie podlahy, kúpeľne, tepovacie prostriedky, prostriedky na umývanie nábytku, okien, leštidlá a podobne- to všetko máte určite doma. Napadlo vás niekedy, že by ste doma potrebovali niečo ušetriť, ale neviete, kde by ste mali ubrať? Skúste otvoriť skrinku pod umývadlom a spočítať koľko eur ste približne do týchto prostriedkov investovali.

Ak sa teraz pýtate, čo s tým, tu je riešenie!

Čo tak začať používať čisto prírodný čistiaci produkt, ktorý sa skladá len z olejov, solí a prírodných výťažkov? Neobsahuje a počas celého výrobného procesu nikdy neprišiel do styku so žiadnou chémiou, dokonca je vyrobený na Slovensku.

Čisto prírodný produkt, ktorý neškodí vašim pľúcam, lebo je 100% prírodný. Je vysoko účinný a preto Vám riadenie netrvá tak dlho, ako je to s bežnými prostriedkami. Vašu domácnosť dokáže zbaviť baktérií až na sedem dní, keďže oleje, ktoré obsahuje odpudzujú baktérie. Je dokonalo účinný aj pri umývaní ovocia a zeleniny, kde odstráni všetky povrchové nečistoty. Z jednej fľašky si pripravíte až 5,2 litra účinného čistiaceho prostriedku, ktorý môžete využiť na čokoľvek, od umývania ovocia až po čistenie motorov. Takže Vám ušetrí kopu peňazí!

Cleaner-600x423

Mgr. Lívia Junásová

Tím Ave Natura

EBOOK – 7 vecí prečo je Ave Natura iná + prekvapenie

Pripravili sme pre Vás eBook, kde nájdete 7 vecí prečo je Ave Natura iná ako ostatné produkty na trhu. Stačí, keď zadáte svoj email a my Vám ho zadarmo pošleme. Navyše Vás na jeho konci čaká malé prekvapenie.

Pin It on Pinterest